Speeldag

Tussenstand 1ste

Tussenstand 1ste
1.Francky Deketelaere 35/14
2.Stijn Herreman 34/14
3.Ivo Van Dael 33/12
4.Peter Degrieck 30/13
5.Dirk Vandamme 30/14
6.Gino Casteleyn 28/11
7.Guy Agten 26/15
8.Ivan Masschelein 25/14
9.Frederik Taelman 23/15
10.Geert Delarue 22/14
11.Dré Willaert 14/14

Tussenstand 2de

Tussenstand 2de
1.Mario Verbanck 48/16
2.Koen Blomme 42/15
3.Francis De Bels 40/16
4.Jente Masschelein 38/15
5.Jonas Taelman 35/13
6.Roger Baert 34/16
7.Ivar Despierre 32/19
8.Flor Gysels 31/18
9.Alexander Lootens 27/15
10.Lowiek Blomme 25/13
11.Marit Despierre 25/19
12.Elena Taelman 22/18
13.Laurens Lootens 14/14
Speeldag 19 :  24 Februari 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Frederik Taelman Vrij
Geert Delarue Guy Agten
Stijn Herreman Dré Willaert
Dirk Vandamme Gino Casteleyn
Ivan Masschelein Peter Degrieck
Francky Deketelaere Ivo Van Dael

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Roger Baert Laurens Lootens
Jonas Taelman Elena Taelman
Flor Gysels Marit Despierre 3-1
Mario Verbanck Jente Masschelein
Francis De Bels Koen Blomme
Ivar Despierre Lowiek Blomme
Alexander Lootens Vrij




Speeldag 18 :  10 Februari 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Ivo Van Dael Vrij
Peter Degrieck Francky Deketelaere 2-2
Gino Casteleyn Ivan Masschelein Uitgesteld
Dré Willaert Dirk Vandamme 1-3
Guy Agten Stijn Herreman 3-1
Frederik Taelman Geert Delarue 3-1

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Lowiek Blomme Uitgesteld
Koen Blomme Ivar Despierre 3-1
Jente Masschelein Francis De Bels Uitgesteld
Alexander Lootens Mario Verbanck Uitgesteld
Elena Taelman Flor Gysels 1-3
Roger Baert Jonas Taelman Uitgesteld
Marit Despierre Vrij
Speeldag 17 :  3 Februari 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Geert Delarue Vrij
Stijn Herreman Frederik Taelman 3-1
Dirk Vandamme Guy Agten 3-1
Dré Willaert Ivan Masschelein 1-3
Francky Deketelaere Gino Casteleyn Uitgesteld
Ivo Van Dael Peter Degrieck 2-2

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Jonas Taelman Laurens Lootens 3-1
Flor Gysels Roger Baert 1-3
Mario Verbanck Marit Despierre 3-1
Francis De Bels Alexander Lootens 3-1
Ivar Despierre Jente Masschelein 1-3
Lowiek Blomme Koen Blomme 1-3
Elena Taelman Vrij
Speeldag 16 :  27 Januari 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Peter Degrieck Vrij
Gino Casteleyn Ivo Van Dael Uitgesteld
Dré Willaert Francky Deketelaere 1-3
Guy Agten Ivan Masschelein 3-1
Frederik Taelman Dirk Vandamme 1-3
Geert Delarue Stijn Herreman 3-1

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Koen Blomme 1-3
Jente Masschelein Lowiek Blomme 3-1
Alexander Lootens Ivar Despierre 1-3
Marit Despierre Francis De Bels 1-3
Elena Taelman Mario Verbanck 1-3
Jonas Taelman Flor Gysels 3-1
Roger Baert Vrij
Speeldag 15 :  20 Januari 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Stijn Herreman Vrij
Dirk Vandamme Geert Delarue 2-2
Ivan Masschelein Frederik Taelman 3-1
Francky Deketelaere Guy Agten 3-1
Ivo Van Dael Dré Willaert Uitgesteld
Peter Degrieck Gino Casteleyn 1-3

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Flor Gysels Laurens Lootens Uitgesteld
Mario Verbanck Roger Baert 3-1
Francis De Bels Elena Taelman 3-1
Ivar Despierre Marit Despierre 3-1
Lowiek Blomme Alexander Lootens Uitgesteld
Koen Blomme Jente Masschelein Uitgesteld
Jonas Taelman Vrij
Speeldag 14 :  13 Januari 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Gino Casteleyn Vrij
Dré Willaert Peter Degrieck 1-3
Guy Agten Ivo Van Dael 1-3
Frederik Taelman Francky Deketelaere 1-3
Geert Delarue Ivan Masschelein 2-2
Stijn Herreman Dirk Vandamme 3-1

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Jente Masschelein 1-3
Alexander Lootens Koen Blomme 1-3
Marit Despierre Lowiek Blomme 3-1
Elena Taelman Ivar Despierre 1-3
Roger Baert Francis De Bels 1-3
Jonas Taelman Mario Verbanck 1-3
Flor Gysels Vrij
Speeldag 13 :  30 December 2018


Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Flor Gysels Mario Verbanck 1-3
Jonas Taelman Francis De Bels Uitgesteld
Roger Baert Ivar Despierre 3-1
Lowiek Blomme Elena Taelman 3-1
Marit Despierre Koen Blomme 1-3
Alexander Lootens Jente Masschelein 1-3
Laurens Lootens Vrij



Speeldag 12 :  23 December 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Dirk Vandamme Vrij
Stijn Herreman Ivan Masschelein 3-1
Geert Delarue Francky Deketelaere 1-3
Frederik Taelman Ivo Van Dael 1-3
Guy Agten Peter Degrieck 1-3
Dré Willaert Gino Casteleyn 1-3

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Alexander Lootens 1-3
Jente Masschelein Marit Despierre 3-1
Koen Blomme Elena Taelman 3-1
Lowiek Blomme Roger Baert Uitgesteld
Ivar Despierre Jonas Taelman 1-3
Francis De Bels Flor Gysels 3-1
Mario Verbanck Vrij
Speeldag 11 :  16 December 2018


Eerste klasse

>
Wit Zwart Resultaat
Dré Willaert Vrij
Gino Casteleyn Guy Agten 3-1
Peter Degrieck Frederik Taelman 3-1
Ivo Van Dael Geert Delarue 3-1
Francky Deketelaere Stijn Herreman 1-3
Ivan Masschelein Dirk Vandamme 1-3

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Mario Verbanck Laurens Lootens 3-1
Flor Gysels Ivar Despierre 3-1
Jonas Taelman Lowiek Blomme Uitgesteld
Roger Baert Koen Blomme 1-3
Elena Taelman Jente Masschelein 1-3
Marit Despierre Alexander Lootens 1-3
Francis De Bels Vrij
Speeldag 10 :  9 December 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Ivan Masschelein Vrij
Dirk Vandamme Francky Deketelaere 1-3
Stijn Herreman Ivo Van Dael 1-3
Geert Delarue Peter Degrieck 1-3
Frederik Taelman Gino Casteleyn 1-3
Guy Agten Dré Willaert 3-1

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Marit Despierre 1-3
Alexander Lootens Elena Taelman 3-1
Jente Masschelein Roger Baert 1-3
Koen Blomme Jonas Taelman 3-1
Lowiek Blomme Flor Gysels 3-1
Francis De Bels Mario Verbanck 1-3
Ivar Despierre Vrij
Speeldag 9 :  2 December 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Guy Agten Vrij
Dré Willaert Frederik Taelman 1-3
Gino Casteleyn Geert Delarue 1-3
Peter Degrieck Stijn Herreman 2-2
Ivo Van Dael Dirk Vandamme 3-1
Francky Deketelaere Ivan Masschelein 3-1

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Francis De Bels Laurens Lootens 3-1
Mario Verbanck Ivar Despierre 3-1
Flor Gysels Koen Blomme 1-3
Jonas Taelman Jente Masschelein 3-1
Roger Baert Alexander Lootens 3-1
Elena Taelman Marit Despierre 1-3
Lowiek Blomme Vrij
Speeldag 8 :  25 November 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Francky Deketelaere Vrij
Ivan Masschelein Ivo Van Dael 1-3
Dirk Vandamme Peter Degrieck Uitgesteld
Stijn Herreman Gino Casteleyn 2-2
Geert Delarue Dré Willaert 3-1
Frederik Taelman Guy Agten 1-3

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Elena Taelman 1-3
Marit Despierre Roger Baert 1-3
Alexander Lootens Jonas Taelman 1-3
Jente Masschelein Flor Gysels 3-1
Lowiek Blomme Mario Verbanck 1-3
Ivar Despierre Francis De Bels 1-3
Koen Blomme Vrij
Speeldag 7 :  11 November 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Frederik Taelman Vrij
Guy Agten Geert Delarue 3-1
Dré Willaert Stijn Herreman 1-3
Gino Casteleyn Dirk Vandamme 3-1
Peter Degrieck Ivan Masschelein 3-1
Ivo Van Dael Francky Deketelaere 3-1

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Ivar Despierre Laurens Lootens 3-1
Francis De Bels Lowiek Blomme 3-1
Mario Verbanck Koen Blomme 3-1
Flor Gysels Alexander Lootens 2-2
Jonas Taelman Marit Despierre 3-1
Roger Baert Elena Taelman 3-1
Jente Masschelein Vrij
Speeldag 6 :  4 November 2018


Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Roger Baert 1-3
Elena Taelman Jonas Taelman 1-3
Marit Despierre Flor Gysels 1-3
Jente Masschelein Mario Verbanck 1-3
Koen Blomme Francis De Bels 3-1
Lowiek Blomme Ivar Despierre 1-3
Alexander Lootens Vrij




Speeldag 5 :  28 Oktober 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Ivo Van Dael Vrij
Francky Deketelaere Peter Degrieck 3-1
Ivan Masschelein Gino Casteleyn 1-3
Dirk Vandamme Dré Willaert 3-1
Stijn Herreman Guy Agten 3-1
Geert Delarue Frederik Taelman 1-3

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Lowiek Blomme Laurens Lootens 3-1
Ivar Despierre Koen Blomme 1-3
Francis De Bels Jente Masschelein 1-3
Mario Verbanck Alexander Lootens 3-1
Flor Gysels Elena Taelman 3-1
Jonas Taelman Roger Baert 3-1
Marit Despierre Vrij
Speeldag 4 :  21 Oktober 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Geert Delarue Vrij
Frederik Taelman Stijn Herreman 1-3
Guy Agten Dirk Vandamme 2-2
Ivan Masschelein Dré Willaert 3-1
Gino Casteleyn Francky Deketelaere 3-1
Peter Degrieck Ivo Van Dael 2-2

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Jonas Taelman 1-3
Roger Baert Flor Gysels 3-1
Marit Despierre Mario Verbanck 1-3
Alexander Lootens Francis De Bels 3-1
Jente Masschelein Ivar Despierre 3-1
Koen Blomme Lowiek Blomme 3-1
Elena Taelman Vrij
Speeldag 3 :  14 Oktober 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Peter Degrieck Vrij
Ivo Van Dael Gino Casteleyn 2-2
Francky Deketelaere Dré Willaert 3-1
Ivan Masschelein Guy Agten 3-1
Dirk Vandamme Frederik Taelman 3-1
Stijn Herreman Geert Delarue 3-1

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Koen Blomme Laurens Lootens 3-1
Lowiek Blomme Jente Masschelein Uitgesteld
Ivar Despierre Alexander Lootens 2-2
Francis De Bels Marit Despierre 3-1
Mario Verbanck Elena Taelman 3-1
Flor Gysels Jonas Taelman 1-3
Roger Baert Vrij
Speeldag 2 :  7 Oktober 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Stijn Herreman Vrij
Geert Delarue Dirk Vandamme 1-3
Frederik Taelman Ivan Masschelein 3-1
Guy Agten Francky Deketelaere 1-3
Dré Willaert Ivo Van Dael 1-3
Gino Casteleyn Peter Degrieck 2-2

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Flor Gysels 1-3
Roger Baert Mario Verbanck 1-3
Elena Taelman Francis De Bels 1-3
Marit Despierre Ivar Despierre 1-3
Alexander Lootens Lowiek Blomme 1-3
Jente Masschelein Koen Blomme 2-2
Jonas Taelman Vrij
Speeldag 1 :  30 September 2018


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Gino Casteleyn Vrij
Peter Degrieck Dré Willaert 3-1
Ivo Van Dael Guy Agten 3-1
Francky Deketelaere Frederik Taelman 3-1
Ivan Masschelein Geert Delarue 3-1
Dirk Vandamme Stijn Herreman 1-3

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Jente Masschelein Laurens Lootens Uitgesteld
Koen Blomme Alexander Lootens Uitgesteld
Lowiek Blomme Marit Despierre 3-1
Ivar Despierre Elena Taelman 1-3
Francis De Bels Roger Baert 3-1
Mario Verbanck Jonas Taelman Uitgesteld
Flor Gysels Vrij
Speeldag 20 :  3 Maart 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Francky Deketelaere Vrij
Ivo Van Dael Ivan Masschelein
Peter Degrieck Dirk Vandamme
Gino Casteleyn Stijn Herreman
Dré Willaert Geert Delarue
Guy Agten Frederik Taelman

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Ivar Despierre
Lowiek Blomme Francis De Bels
Koen Blomme Mario Verbanck
Alexander Lootens Flor Gysels
Marit Despierre Jonas Taelman
Elena Taelman Roger Baert
Jente Masschelein Vrij
Speeldag 21 :  10 Maart 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Guy Agten Vrij
Frederik Taelman Dré Willaert
Geert Delarue Gino Casteleyn
Stijn Herreman Peter Degrieck
Dirk Vandamme Ivo Van Dael
Ivan Masschelein Francky Deketelaere

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Elena Taelman Laurens Lootens
Roger Baert Marit Despierre
Jonas Taelman Alexander Lootens
Flor Gysels Jente Masschelein
Mario Verbanck Lowiek Blomme
Francis De Bels Ivar Despierre
Koen Blomme Vrij
Speeldag 22 :  17 Maart 2019


Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Francis De Bels
Ivar Despierre Mario Verbanck
Koen Blomme Flor Gysels
Jente Masschelein Jonas Taelman
Alexander Lootens Roger Baert
Marit Despierre Elena Taelman
Lowiek Blomme Vrij



Speeldag 23 :  24 Maart 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Ivan Masschelein Vrij
Francky Deketelaere Dirk Vandamme
Ivo Van Dael Stijn Herreman
Peter Degrieck Geert Delarue
Gino Casteleyn Frederik Taelman
Dré Willaert Guy Agten



Speeldag 24 :  31 Maart 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Dré Willaert Vrij
Guy Agten Gino Casteleyn
Frederik Taelman Peter Degrieck
Geert Delarue Ivo Van Dael
Stijn Herreman Francky Deketelaere
Dirk Vandamme Ivan Masschelein

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Marit Despierre Laurens Lootens
Elena Taelman Alexander Lootens 1-3
Roger Baert Jente Masschelein
Jonas Taelman Koen Blomme
Flor Gysels Lowiek Blomme
Mario Verbanck Francis De Bels
Ivar Despierre Vrij
Speeldag 25 :  7 April 2019


Eerste klasse

Wit Zwart Resultaat
Dirk Vandamme Vrij
Ivan Masschelein Stijn Herreman
Francky Deketelaere Geert Delarue
Ivo Van Dael Frederik Taelman
Peter Degrieck Guy Agten
Gino Casteleyn Dré Willaert

Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Laurens Lootens Mario Verbanck
Ivar Despierre Flor Gysels
Lowiek Blomme Jonas Taelman
Koen Blomme Roger Baert
Jente Masschelein Elena Taelman
Alexander Lootens Marit Despierre
Francis De Bels Vrij
Speeldag 26 :  14 April 2019


Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Alexander Lootens Laurens Lootens
Marit Despierre Jente Masschelein 1-3
Elena Taelman Koen Blomme
Roger Baert Lowiek Blomme
Jonas Taelman Ivar Despierre
Flor Gysels Francis De Bels
Mario Verbanck Vrij



Speeldag 27 :  21 April 2019


Tweede klasse

Wit Zwart Resultaat
Mario Verbanck Flor Gysels 3-1
Francis De Bels Jonas Taelman
Ivar Despierre Roger Baert 1-3
Lowiek Blomme Elena Taelman
Koen Blomme Marit Despierre
Jente Masschelein Alexander Lootens 3-1
Laurens Lootens Vrij